logo
ул. Анны Ахматовой 43
станция метро Осокорки
(044) 22-77-633
(093) 485-73-85
(099) 429-07-97
Ежедневно с 10.00 до 18.00 кроме Воскресенья

Розтлумачення мети

    Главная / О здоровье / Розтлумачення мети

  м. Одеса.                                                                                                  01.07.11

                                  Розтлумачення мети

Чи потрібно згуртовуватись створюючи міжнародну громадську організацію самоорганізації громадян “Здорове довголіття”? Для чого вона, які важливі складові нашого життя вона посприяє вирішити, які гарантії, які можливості  та яка перспектива у нас появиться ? Все це чітко і лаконічно висвітлено в СтатутіОб’єднання.  Для прикладу розглянемо п.2.1  Об’єднання і частково розтлумачимо його.

2.1. Основною метою діяльності Об’єднання є:

— саморганізація громадян щодо збереження власного  здоров’я і досягнення якісних змін демографічного стану суспільства задля здорового довголіття кожного на основі забезпечення добробуту, самозбереження здоров’я, утвердження здорового способу життя, використання традиційної народної медицини та інноваційних технологій оздоровлення;

— громадський вплив на державну політику в галузі охорони здоров’я  і здорового довкілля, здійснення громадського контролю за додержанням конституційних гарантій прав і свобод людини, що впливають на здорове довголіття і суспільну безпеку.

—  формування суспільної свідомості  щодо здоров’я як найвищої цінності життя;

Чому частково? Тому що, згідно п.1.1 Статуту творчий процес взагалі обмежень не має і кожен член Об’єднання має право і можливості постійно вносити пропозиції та брати активну участь в їх вирішені.

1.1. Громадська організація Всеукраїнське Об’єднання самоорганізації громадян “Здорове Довголіття”, (скорочена назва "ВОЗД", далі по тексту — Об’єднання) є всеукраїнською самоврядною громадською організацією, яка об’єднує громадян України на основі вільного волевиявлення  для задоволення та захисту своїх законних соціальних, економічних, національно-культурних, творчих та інших спільних інтересів як своїх членів так і переважної більшості народу України для реалізації мети та завдань, передбачених цим Статутом.

А тепер частково   розтлумачимо п.2.1 мета Об’єднання:

 

Гарантії– а) отримання БЕЗКОШТОВНИХ векторних консультацій і порад по життєво важливим питанням  та обмін набутим досвідом між членами Об’єднання та шанованими висококваліфікованими спеціалістами.

                   б) повернення  накладних витрат за активність згідно мережевого плану.

                   в) 50% знижка на послуги по обстеженню рівня здоровя.

                   г)  сприяння у вирішені всіх статутних завдань.

 

Можливості– а) відкриття власних оздоровчих Центрів, або співпраця з існуючими.

                          б) покращення власного здоров’я  в цілях самовдосконалення, самореалізаціїта продовження життя на 15-25 років.

                          в) відкриття громадських приймалень для надання життєво важливих порад и захисту інтересів громадян.

                          г) поліпшення  матеріального та морального благополуччя родин, підвищення заможності всіх учасників в залежності від їх активності.

                         

 

 

Перспектива —  а) на теренах самореалізації примірити свої здібності і стати активістом місії в реформуванні існуючої непридатної для здоров’я і довголіття медицини.

                            б) підготувати програму реформування існуючої класичної (державної) медицини з метою чіткого розмежування її на ургентну та профілактичну, при цьому розробити кошторис для фінансування цього проекту за участю визначених спеціалістів та гідних активістів Об’єднання за рахунок бюджету, або інших джерел.

                            в) для успішного і безперешкодного вирішення всіх статутних завдань, пропозицій, зауважень, програм, проектів…,  — все необхідне винести на парламентські слухання. 

                             г) з метою самодостатньої розбудови Об’єднання та упереджувально- переможної привабливої його діяльності  активно залучати допоміжні кошти з різних джерел на виконання розроблених програм і проектів.

                              д) першочергове забезпечення робочими місцями активістів Об’єднання з оплатою не меншою як в інших установах різних форм власності.

 

 

                   Голова ініціативної групи                               Михайло Страшок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *