logo
ул. Анны Ахматовой 43
станция метро Осокорки
(044) 22-77-633
(093) 485-73-85
(099) 429-07-97
Ежедневно с 10.00 до 18.00 кроме Воскресенья

Самоорганізація громадян

    Главная / О здоровье / Самоорганізація громадян

Проект           Інформаційне повідомлення

 

м. Хмельницький                                                                                            2011-04-20

.

                                                                   Усі самі по собі, а Ми разом!   Михайло Доброгорський

                Старт створення Об’єднання  розпочався в м. Севастополь (серпень 2010р.) із ініціативної групи з досвідчених представників громадськості які  за власні кошти, виявили небайдужість до подальшої своєї власної долі, долі України та людей інших держав. Головним завданням групи стала  розробка концепції Об’єднання на якісно новій основі – самоорганізації громадян та новітній технології розбудови структури громадської організації, при якій головним є захист законних прав і здоров'я кожного членаОб’єднання, а головною ланкою  структури є первинні осередки.      

                 Офіційна охорона здоров'я є сьогодні найбільш привабливою сферою наживи на хворобах громадян. Це відомо кожному, хто побував у лікарні, лікарі отримують зарплату не за здоров’я, а за «койко место», здираючи останню “шкуру” з людини. Здоров'я не купиш в аптеці. Здоров'я потрібно берегти від народження , хоч як не важко це робити в умовах, коли життя простим людям сьогодні, як кажуть, не по кишені.  Але з розвитком ринкової економіки підвищення самосвідомості людей неминуче сприяє загостренню інтересу до проблем власного здоров’я  в цілях самовдосконалення і самореалізації. У населення з’являється мотивація збереження здоров’я та потреба у фахівцях  щодо реального задоволення  цілого спектру людських  потреб. Якісний ступінь задоволення потреб клієнтів приводить до підвищення авторитету громадських місіонерів Об'єднання,  здорового довголіття кожного і виживання українства в умовах моральної, духовної, демографічної криз та екологічної катастрофи.

                 Самоорганізація  громадян– це шлях до втілення  ідеї  мережевого кооперативного маркетингу задля здорового довголіття, самореалізації, незалежності та радості життя. Здоров'я – найвища цінність людини і суспільства. Збереження  здоров’я — основна умова виконання людиноюїї біологічних і соціальних функцій, самореалізації особистості. Здоров'я — фундамент  людського щастя. Бажаючи щастя, на жаль, ми не бажаємо турбуватися про своє здоров'я,  здоров'я близьких і рідних.

                 Самоорганізація  громадян – це також, шлях до ефективного втілення  ідеї  мережевого маркетингу, зорієнтованого на соціальну сферу оздоровлення, самоорганізація оздоровлення, поліпшення  матеріального та морального благополуччя родин, підвищення заможності всіх учасників в залежності від їх активності. Це привабливо для всіх верств, від домогосподарки, пересічного громадянина, підприємця, бізнесмена, чиновника, до урядовця.    

                  Тому, пропонуємо Вам взяти активну участь в створенні Міжнародного Об’єднання самоорганізації громадян  “Здорове довголіття”-  організації, покликаної допомогти кожному зберегти здоров'я, продовжити життя і поліпшити свій матеріальний статок. Установча конференція відбудеться після самодостатнього формування Українських та зарубіжних прихильників і реєстрації організації в Мінюсті. Направляємо Вам цей Лист, проекти Статуту Об’єднання, мережевий  маркетинг-план, схему маркетинг-плану та іншу інформацію. Просимо ознайомитись  і надати свої зауваження з пропозиціями до 25 липня 2011р за тел.: (063) 425-17-59; або по E-mail:strateg100@gmail.com  Тимчасовий рахунок накопичування і використання коштів ініціативною групою:Приватбанк № кредитки-5577212700834214 Михайло Тимофійович Страшок, 150грн.- (індивідуальний член) 1500грн.- (колективний член, підприємець). Призначення платежу —  Благодійний внесок.

 

З повагою:  Голова ініціативної групи             Михайло Страшок                                                                                                                                     .                                                   Секретар                                                                   Галина Ковалевська

 

P.S. З метою розширення діяльності  Об’єднання   у цьому часі йде розбудова ініціативної групи разом з громадянами зарубіжних країн. Тому пропонуємо вишукувати однодумців звідусіль і залучати їх до співпраці.          

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *